Skip to main content
Til toppen
Velkommen til vår nye webshop!

IMC-21A-S-SC-T

10/100BaseT(X). single mode.SC. -40/+75

Produktnummer: 740972
Produsentens P/N: IMC-21A-S-SC-T
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, single-mode, SC fiber connector, -40 to 75°C operating temperature
Lenker
Min side