Skip to main content
Til toppen
Velkommen til vår nye webshop!

EDS-518E-MM-SC-4GTXSFP

14+4G-port Gigabit managed Ethernet swit

Produktnummer: 741488
Produsentens P/N: EDS-518E-MM-SC-4GTXSFP
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Managed Gigabit Ethernet switch with 12 10/100BaseT(X) ports, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP ports, 2 100BaseFX (multi-mode, SC Connector), -10 to 60°C operating temperature
Lenker
Min side