Skip to main content
Til toppen
Velkommen til vår nye webshop!

NPort S9450I-2S-SC-WV-T

Device Server NPort S9000 4 Port

Produktnummer: 744154
Produsentens P/N: NPort S9450I-2S-SC-WV-T
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
4-port RS-232/422/485 rugged device server, 3 10/100BaseT(X) ports, 2 100M single-mode fiber ports with SC connectors, 24/48 VDC, -40 to 85°C operating temperature
Lenker
Min side