Skip to main content
Til toppen
Velkommen til vår nye webshop!

Nport S8455I-MM-SC

Device Server-NPort S8000-4 Port

Produktnummer: 740562
Produsentens P/N: NPort S8455I-MM-SC
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
4 RS-232/422/485 ports, 3 10/100BaseT(X) ports, 2 100M multi-mode fiber ports with SC connector, 15 KV ESD, 12 to 48 VDC, 0 to 60°C operating temperature
Lenker
Min side