Skip to main content
Til toppen
Velkommen til Hatteland Technology webshop!

NPort IA-5150-M-SC Seriell Device Server

100M Multi mode Fiber. SC connector

Produktnummer: 740357
Produsentens P/N: NPort IA-5150-M-SC
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
1-port RS-232/422/485 device server with 1 100BaseF(X) multi-mode fiber port (SC connectors), 0 to 55°C operating temperature
Lenker
Min side