Skip to main content
Til toppen
Velkommen til vår nye webshop!

MGate MB3170-M-ST

1-port advanced Modbus gateway

Produktnummer: 743197
Produsentens P/N: MGate MB3170-M-ST
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
1-port advanced Modbus gateway with 1 100BaseF(X) multi-mode fiber port (ST connectors), 0 to 60°C operating temperature
Lenker
Min side