Skip to main content
Til toppen
Velkommen til vår nye webshop!

MGate MB3170-M-SC-T

1 port Modbus Gateway with 1 100BaseF(X)

Produktnummer: 745514
Produsentens P/N: MGate MB3170-M-SC-T
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
1-port advanced Modbus gateway with 1 100BaseF(X) multi-mode fiber port (SC connectors), -40 to 75°C operating temperature
Lenker
Min side