Skip to main content
Til toppen
Velkommen til vår nye webshop!

IM-6700A-6SSC Fast Ethernet module

6 MM 100BaseFX ports with SC connectors

Produktnummer: 740992
Produsentens P/N: IM-6700A-6SSC
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Fast Ethernet module with 6 single-mode 100BaseFX ports with SC connectors
Lenker
Min side