Skip to main content
Til toppen
Velkommen til vår nye webshop!

EDS-P206A-4PoE-MM-SC-T. wide temp

2+4 port switch with 4-Port PoE+

Produktnummer: 740572
Produsentens P/N: EDS-P206A-4PoE-MM-SC-T
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Unmanaged Ethernet switch with 4 PoE ports, 2 100BaseFX multi-mode ports with SC connectors, -40 to 75°C operating temperature
Lenker
Min side